מי אנחנו

בעלי הדירות יקרים,

הנכם שותפים שלנו לדרך בתהליך ההתחדשות העירונית, וככאלה, חשוב לנו להיות זמינים לרשותכם, לאורך כל התהליך אליו אנו יוצאים יחד לדרך. אנו שמחים להציג בפניכם את צוות החברה, בו תפגשו ועמו תהיו בקשר לאורך המסע:

ניר שמול

שותף ומנכ"ל החברה

יליד 1977, נשוי ללילך, אב לנעם, מיכאלה ואמי, בוגר תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ושיווק מהמרכז האקדמי רופין בתוכנית BA למנהלים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. בעל ניסיון רב, של למעלה מ 20 שנה בעבודה עם חברות יזמיות מובילות, בעל רקע נרחב במימון, ניתוח ובדיקה של פרויקטים יזמיים לצד ניסיון שיווקי רחב היקף בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

מייסד ומנכ"ל של חברת שניר, המשלבת בין שיווק פרויקטי מגורים הכוללים מתחמי בוטיק, שיווק לתושבי חוץ, התחדשות עירונית ושיווק מתחמים מסחריים, משרדים וקניונים.

יו"ר עמותת שניר למתן הזדמנות שווה בחינוך ובתרבות בישראל.

ממייסדי המלאכים של שניר, קבוצות הוואטסאפ למען עשייה חברתית יום יומית למען החברה בישראל.

בקרו באתר שניר >> 

אדריכל גיל שנהב

אדריכל ושותף

יליד 1961, נשוי ואב ל – 3. בוגר הטכניון בהצטיינות בשנת 1988, שותף עם דנית שנהב במשרד כנען שנהב אדריכלים, המעסיק כ – 35 עובדים.

גיל בעל ניסיון של למעלה מ 25 שנה בתכנון מגדלי יוקרה, שכונות מגורים, דיור מוגן, בניה ירוקה, מבני משרדים ומסחר. מומחה בתכנון פרויקטים של התחדשות עירונית, בעל ניסיון עשיר בעבודה מול הרשויות השונות.

יו"ר הפורום הישראלי לגורדי שחקים ובניה עירונית ISRAEL-CTBUH.

בקרו באתר כנען שנהב אדריכלים >>

עו"ד יריב בר-דיין

עו"ד ושותף

יליד ראשל"צ, 1965, נשוי ואב לשלושה. בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן , 1994.

בעלים ומייסד של משרד עורכי הדין יריב בר-דיין, משרד בוטיק איכותי המתמחה בתחום המקרקעין והינו אחד מהמשרדים המובילים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית על רבדיו השונים.

עו"ד בר-דיין נחשב מומחה בתחום ההתחדשות העירונית, הוא מוזמן תדיר להשתתף בדיונים הנערכים ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בוועדות הכנסת הדנות בחוקים בתחום ומשתתף באופן קבוע בהליכי חקיקה. עו"ד בר-דיין מרצה בפני פורומים שונים, משמש כמרכז אקדמאי של קורסים והשתלמויות, משתתף בימי עיון ומפרסם מאמרים מקצועיים בתחום התמחותו.

בקרו באתר יריב בר דיין, עו"ד >>

ניר גולדנשטיין 

משנה למנכ"ל החברה

יליד 1974, נשוי לאורית ואב לעומר ועידו.
כיהן בעבר בתפקידים שונים בתחום הנדל"ן וביניהם: מנהל מחלקת ההנדסה בקבוצת חג'ג', מנהל תחום אכלוס פרויקטים בחברת א. דורי בניה וסמנכ"ל תכנון וביצוע בקבוצת בכר.

מייל:  nir-g@hphi.co.il

סלולארי: 052-7487488

רונן סמרי

מנהל פיתוח עסקי

יליד 1981, גר ברעננה נשוי למעיין ואבא לעידו וליה.
בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן של כ-15 שנה בתחומים שונים ומגוונים. כיום משמש כמנהל פיתוח עסקי בחברה. אמון על שלבי הבדיקה והניתוח של פרויקטים חדשים בפן הכלכלי והתכנוני, יצירת קשר ראשוני עם בעלי הדירות וליווי הפרויקט בפן התכנוני לכל אורכו.

מייל: ronen@hphi.co.il

סלולארי: 054-9455396

אידמית גלעד

מנהלת קשרי בעלי דירות ומנהלת משרד

ילידת 1975, גרה ברמת פולג ואמא לשני ונועם.
כיהנה בעבר בתפקידים שונים בענף  HR (משאבי אנוש), ענף המאגד תחתיו תהליכי גיוס וקליטה על כל שלביהם בחברות תקשורת ובחברות כוח אדם. למרות הקדמה הטכנולוגית הסוחפת את כולנו,  ברור לכל כי המשאב האנושי הוא מקור, העוצמה והכוח המניע הכול.

מייל: idmit@hphi.co.il

סלולארי: 054-9793606

כתובת

בית אמות משפט, רחוב שאול המלך 8 ת"א מיקוד 64733

חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

השאירו פרטים ונחזור אליכם

* שיחת ייעוץ ובדיקה ראשונה היא ללא עלות וללא התחייבות

טלפון 03-5358087 | פקס 09-9781114 | מייל:office@hphi.co.il

© 2020 by החברה לפיתוח והתחדשות עירונית